portal osiedli, dzielnic i miast

Ustka - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Inwestycja w mieszkanie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Inwestycja w mieszkanie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Koremika 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 24, 2017 3:09
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 15:01    Temat postu: Inwestycja w mieszkanie

Cześć wszystkim! Co myślicie o inwestowaniu w mieszkania jako sposobie na zarobek? Ja zastanawiam się mocno nad Wrocławiem i http://www.mojdom.com.pl/. Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł, patrząc na to jak ciekawie się rozwija to miasto Smile
whisortates 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Lut 14, 2019 13:43
Posty: 12
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Śro Kwi 24, 2019 13:45    Temat postu: Re: Inwestycja w mieszkanie

Mieszkanie to w sumie zawsze dobra inwestycja, zwłaszcza w większych miastach gdzie znajdują się uczelnie wyższe. W razie niepowodzenia, zawsze takie mieszkanie możemy sprzedać, a gotówka wraca do nas. Dodatkowo aktualnie to mieszkania chyba za bardzo nie tracą na wartości, a sądzę że Ci co kupili je parę lat wcześniej mogą sprzedać je teraz jeszcze z zyskiem. Oczywiście jeśli mieszkanie jest w wyższym standardzie, po remoncie jego wartość wzrasta, warto więc przemyśleć kwestie remontu wraz z aranżacja wnętrz trójmiasto, coby wyszło modnie, ponadczasowo, przytulnie i z klasą Smile
amituchens 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Paź 15, 2019 11:26
Posty: 50
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Gru 18, 2019 16:11    Temat postu: Re: Inwestycja w mieszkanie

Jak ma się w zanadrzu trochę gotówki plus można wziąć kredyt ( bo np. mieszka się już na swoim) to myślę, że jak najbardziej można próbować Very Happy



_______________________________________
A czy Twój samochód jeździ na olej napędowy białystok?
kajtek09 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 18, 2018 14:40
Posty: 242
Skąd: gdańsk-przymorze

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 11:40    Temat postu: Re: Inwestycja w mieszkanie

to chyba dobry pomysł
edziak 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Sie 11, 2014 11:46
Posty: 90
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 12:16    Temat postu: Re: Inwestycja w mieszkanie

To prawda, inwestycja w nieruchomości zawsze się opłaca i na pewno nic nie stracisz jeśli zainwestujesz w mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy, będziesz mógł je potem wynajmować studentom bo akurat ta dzielnica jest popularna także wśród nich
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama