portal osiedli, dzielnic i miast

Ustka - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Prezent dla rodzicow
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Prezent dla rodzicow

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Alinka1999 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Lut 05, 2015 16:56
Posty: 70
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Mar 26, 2016 9:39    Temat postu: Prezent dla rodzicow

Jak sądzicie czy posciel 3D to dobry pomysł na prezent na rocznicę ślubu rodziców? Wydaje mi się, że takie praktyczne prezenty są najlepsze.
sasanka66 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lip 19, 2016 10:19
Posty: 49
Skąd: Będzin

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 22:12    Temat postu: Re: Prezent dla rodzicow

Na taką okazję pasuje wypożyczyć im kampera na podróż we dwoje np. http://www.kamperomania.pl/ . Powinno to ich ucieszyć.
Mtusz999 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Czw Lis 30, 2017 14:10
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 12:27    Temat postu: Re: Prezent dla rodzicow

Ja w tym roku zrobiłem rodzicom niecodzienny prezent, bo przypomniało mi się, że całe dzieciństwo dostawałem pod choinkę skarpetki. W tym roku to oni dostali ode mnie takie skarpetkiVery Happy Dodałem jeszcze te śmieszne ze zwierzątkami Very Happy
Szatański plan Smile



happy-socks-gift-pack.jpg

happy-socks-gift-pack.jpg



_________________
Zapraszam -> http://spawaniejelenia.pl/
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 9:43    Temat postu: Re: Prezent dla rodzicow

Fajnym prezentem i to z pewnością przydatnym są ciuchy. Trzeba się tylko upewnić co do wyboru określonego rozmiaru wybranej rzeczy. Warto też poczytać na tematy związane z modą - ten poradnik porusza zagadnienia związane z modą damską i męską. Jak to się mówi dobre rady zawsze w cenie.
mamapiotra 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Wto Paź 09, 2018 10:43
Posty: 478
Skąd: W-wa

PostWysłany: Śro Sie 17, 2022 8:19    Temat postu: Re: Prezent dla rodzicow

Uważam ,że jeśli chodzi o wybór prezentów warto postawić na zainteresowania albo na użyteczność tych rzeczy (prezentów) .Myślę ,że mężczyźnie w każdym wielu przyda się taka marynarka , można ją nosić do spodni wizytowych jak i do jeansów.
Violuska 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 28
Dołączył: Nie Maj 22, 2022 9:17
Posty: 212
Skąd: Rybnik - Piaski

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2022 7:07    Temat postu: Re: Prezent dla rodzicow

Starsi panowie tak jak mój nasz ojciec także lubią dobrze się ubrać, więc prezent w postaci dobrej marynarki czy koszuli będzie jak najbardziej na miejscu. Warto zajrzeć też do poradnika modowego - https://jaksieubrac.com.pl/ , gdzie dowiecie się jakie obowiązują aktualnie trendy. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów prezentów dla rodziców.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama